TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het onderzoek naar de misstanden achter de schermen bij The Voice of Holland is nog in volle gang. Ondertussen hoopt Waylon voor 'de medewerkers die wel met veel toewijding en liefde aan The Voice hebben gewerkt' dat de talentenshow doorgaat. "Zij verdienen dat. En voor de kandidaten van de laatste serie zou het heel fijn zijn als er voor hen nog een vervolg zou zijn."
Die kandidaten zitten nog in grote onzekerheid. Het twaalfde seizoen werd geschrapt toen de misstanden aan het licht kwamen. Waylon benadrukt dat die nieuwe kandidaten 'helemaal niets te maken hebben met wat er is gebeurd'. "Zij zijn wel heel abrupt uit de molen geworpen. Er zat een aantal grote talenten tussen. The Voice blijft natuurlijk nog steeds een gigantisch platform om jezelf te presenteren."
Onlangs liet Peter van der Vorst, programmadirecteur van RTL, aan Veronica Superguide weten de kans 'heel klein' te achten dat het laatst gefilmde seizoen ooit op tv komt. "Nee, daar ga ik niet vanuit." Ook heeft hij nog 'geen idee' over het lot van de gedupeerde kandidaten van het twaalfde seizoen, aan wiens deelname abrupt een einde kwam.
Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II