TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het onderzoek naar de misstanden achter de schermen bij The Voice of Holland is nog in volle gang. Ondertussen hoopt Waylon voor 'de medewerkers die wel met veel toewijding en liefde aan The Voice hebben gewerkt' dat de talentenshow doorgaat. "Zij verdienen dat. En voor de kandidaten van de laatste serie zou het heel fijn zijn als er voor hen nog een vervolg zou zijn."
Die kandidaten zitten nog in grote onzekerheid. Het twaalfde seizoen werd geschrapt toen de misstanden aan het licht kwamen. Waylon benadrukt dat die nieuwe kandidaten 'helemaal niets te maken hebben met wat er is gebeurd'. "Zij zijn wel heel abrupt uit de molen geworpen. Er zat een aantal grote talenten tussen. The Voice blijft natuurlijk nog steeds een gigantisch platform om jezelf te presenteren."
Onlangs liet Peter van der Vorst, programmadirecteur van RTL, aan Veronica Superguide weten de kans 'heel klein' te achten dat het laatst gefilmde seizoen ooit op tv komt. "Nee, daar ga ik niet vanuit." Ook heeft hij nog 'geen idee' over het lot van de gedupeerde kandidaten van het twaalfde seizoen, aan wiens deelname abrupt een einde kwam.
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden