TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is 32 graden, maar op de camping aan de voet van de Sierra Nevada is de sneeuw op de bergtoppen te zien. De deelnemers aan We Zijn er Bijna! strijden er in alle hevigheid om de prijzen in de jeu-de-boules-finale.
In Zuid-Spanje viert het gezelschap de huwelijksdag van Gerard en Ien. Henny verheugt zich op de excursie naar het Alhambra. Ondanks zijn ziekte gaf hij zich op voor deze reis om het paleizencomplex te kunnen bezoeken.
Op het programma staat een niet te missen uitstapje naar het Alhambra in Granada. Kampeerder Henny wil ondanks zijn progressieve longziekte per se aan deze excursie deelnemen. Sterker nog, hij tekende speciaal in voor deze reis om het wereldberoemde Moorse paleizencomplex te kunnen bezoeken.
En verder zijn er nog de nodige feesten, waarbij zelfs ook gedanst wordt. De tapasavond, waarvoor elk stel voor iedereen een hapje maakt, is een groot succes. En dan is er ook nog het 53-jarig huwelijksfeest van het echtpaar Ien en Gerard.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'