TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is 32 graden, maar op de camping aan de voet van de Sierra Nevada is de sneeuw op de bergtoppen te zien. De deelnemers aan We Zijn er Bijna! strijden er in alle hevigheid om de prijzen in de jeu-de-boules-finale.
In Zuid-Spanje viert het gezelschap de huwelijksdag van Gerard en Ien. Henny verheugt zich op de excursie naar het Alhambra. Ondanks zijn ziekte gaf hij zich op voor deze reis om het paleizencomplex te kunnen bezoeken.
Op het programma staat een niet te missen uitstapje naar het Alhambra in Granada. Kampeerder Henny wil ondanks zijn progressieve longziekte per se aan deze excursie deelnemen. Sterker nog, hij tekende speciaal in voor deze reis om het wereldberoemde Moorse paleizencomplex te kunnen bezoeken.
En verder zijn er nog de nodige feesten, waarbij zelfs ook gedanst wordt. De tapasavond, waarvoor elk stel voor iedereen een hapje maakt, is een groot succes. En dan is er ook nog het 53-jarig huwelijksfeest van het echtpaar Ien en Gerard.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het