TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! vanuit Corsica en Sardinië laat nog even op zich wachten, maar de voorpret kan alvast beginnen. Omroep MAX herhaalt de tiende reeks, waarin Martine van Os en 36 kampeerders juist binnen de landsgrenzen blijven.
Lees ook: Nieuwe reeks We Zijn Er Bijna! vanaf deze datum te zien
In Nederland valt tenslotte ook genoeg moois te ontdekken. Bijvoorbeeld in Groningen, het startpunt van de dertig dagen durende tocht. In de stad trakteren reisleiders Jan en Lotty het gezelschap op een lunch, waarna het tijd is voor wat beweging. De groep maakt een mooie wandeling door Natuurpark Lauwersmeer en rijdt vervolgens door naar Friesland.
In Workum gaan de avonturiers in een sloepje het water op. Voor Louis en Jeannette is dat een herkenbare activiteit; zij vierden jarenlang vakantie op een boot. (HH)
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'