TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! vanuit Corsica en Sardinië laat nog even op zich wachten, maar de voorpret kan alvast beginnen. Omroep MAX herhaalt de tiende reeks, waarin Martine van Os en 36 kampeerders juist binnen de landsgrenzen blijven.
Lees ook: Nieuwe reeks We Zijn Er Bijna! vanaf deze datum te zien
In Nederland valt tenslotte ook genoeg moois te ontdekken. Bijvoorbeeld in Groningen, het startpunt van de dertig dagen durende tocht. In de stad trakteren reisleiders Jan en Lotty het gezelschap op een lunch, waarna het tijd is voor wat beweging. De groep maakt een mooie wandeling door Natuurpark Lauwersmeer en rijdt vervolgens door naar Friesland.
In Workum gaan de avonturiers in een sloepje het water op. Voor Louis en Jeannette is dat een herkenbare activiteit; zij vierden jarenlang vakantie op een boot. (HH)
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'