TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nog voordat de reis begon twijfelde het reisleidersechtpaar Ger en Evelyne aan de conditie van alle kampeerders. Ze hadden voor dit We Zijn Er Bijna!-seizoen namelijk best een pittige reis uitgestippeld. Maar terwijl er vijf dagen uitrusten op de camping in kustplaats Marbella op het programma staat, gaat iedereen mee met de geplande excursies.
De Caminito del Rey is het spectaculaire wandelpad van Spanje. Het stamt uit de tijd van de bouw van Spanjes allereerste waterkrachtcentrale. Het werd eind negentiende eeuw aangelegd tegen de rotswanden voor de aanvoer van materialen. In 2015 werd het, gelukkig, gerenoveerd.
Ook de stadswandeling door Málaga valt bij iedereen in de smaak. Henny en Marja doen nog een extra uitstapje naar een olijfboomgaard.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?