TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog voordat de reis begon twijfelde het reisleidersechtpaar Ger en Evelyne aan de conditie van alle kampeerders. Ze hadden voor dit We Zijn Er Bijna!-seizoen namelijk best een pittige reis uitgestippeld. Maar terwijl er vijf dagen uitrusten op de camping in kustplaats Marbella op het programma staat, gaat iedereen mee met de geplande excursies.
De Caminito del Rey is het spectaculaire wandelpad van Spanje. Het stamt uit de tijd van de bouw van Spanjes allereerste waterkrachtcentrale. Het werd eind negentiende eeuw aangelegd tegen de rotswanden voor de aanvoer van materialen. In 2015 werd het, gelukkig, gerenoveerd.
Ook de stadswandeling door Málaga valt bij iedereen in de smaak. Henny en Marja doen nog een extra uitstapje naar een olijfboomgaard.
Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien
10:12OMG: Keert datingprogramma Love Island terug op televisie?