TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog voordat de reis begon twijfelde het reisleidersechtpaar Ger en Evelyne aan de conditie van alle kampeerders. Ze hadden voor dit We Zijn Er Bijna!-seizoen namelijk best een pittige reis uitgestippeld. Maar terwijl er vijf dagen uitrusten op de camping in kustplaats Marbella op het programma staat, gaat iedereen mee met de geplande excursies.
De Caminito del Rey is het spectaculaire wandelpad van Spanje. Het stamt uit de tijd van de bouw van Spanjes allereerste waterkrachtcentrale. Het werd eind negentiende eeuw aangelegd tegen de rotswanden voor de aanvoer van materialen. In 2015 werd het, gelukkig, gerenoveerd.
Ook de stadswandeling door Málaga valt bij iedereen in de smaak. Henny en Marja doen nog een extra uitstapje naar een olijfboomgaard.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival