TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog voordat de reis begon twijfelde het reisleidersechtpaar Ger en Evelyne aan de conditie van alle kampeerders. Ze hadden voor dit We Zijn Er Bijna!-seizoen namelijk best een pittige reis uitgestippeld. Maar terwijl er vijf dagen uitrusten op de camping in kustplaats Marbella op het programma staat, gaat iedereen mee met de geplande excursies.
De Caminito del Rey is het spectaculaire wandelpad van Spanje. Het stamt uit de tijd van de bouw van Spanjes allereerste waterkrachtcentrale. Het werd eind negentiende eeuw aangelegd tegen de rotswanden voor de aanvoer van materialen. In 2015 werd het, gelukkig, gerenoveerd.
Ook de stadswandeling door Málaga valt bij iedereen in de smaak. Henny en Marja doen nog een extra uitstapje naar een olijfboomgaard.
Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
11:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?