TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog voordat de reis begon twijfelde het reisleidersechtpaar Ger en Evelyne aan de conditie van alle kampeerders. Ze hadden voor dit We Zijn Er Bijna!-seizoen namelijk best een pittige reis uitgestippeld. Maar terwijl er vijf dagen uitrusten op de camping in kustplaats Marbella op het programma staat, gaat iedereen mee met de geplande excursies.
De Caminito del Rey is het spectaculaire wandelpad van Spanje. Het stamt uit de tijd van de bouw van Spanjes allereerste waterkrachtcentrale. Het werd eind negentiende eeuw aangelegd tegen de rotswanden voor de aanvoer van materialen. In 2015 werd het, gelukkig, gerenoveerd.
Ook de stadswandeling door Málaga valt bij iedereen in de smaak. Henny en Marja doen nog een extra uitstapje naar een olijfboomgaard.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal