TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2020 kregen de inwoners van het Welshe Wrexham verrassend nieuws te horen. Twee Hollywood-acteurs, Rob McElhenney (It's Always Sunny in Philadelphia) en Ryan Reynolds (Deadpool), maakten bekend dat zij voetbalclub Wrexham AFC gingen kopen.
Het rommelde al een tijd bij de voetbalclub, zowel qua management en financiën als qua resultaten. Er was één maar: de acteurs hadden geen enkele ervaring met voetbal en hadden ook nog nooit samengewerkt. Toch gingen ze ervan uit dat ze de club naar een hoger plan zouden tillen.
De eerste wedstrijd die het duo als nieuwe eigenaar bijwoonde, resulteerde in een 3-2 nederlaag. De achttiendelige serie Welcome to Wrexham laat alle bedrijvigheid en tumult zien binnen en buiten Racecourse Ground, het stadion van de club.
Welcome to Wrexham is vanaf 26 oktober iedere zaterdag om 18:00 uur te zien op Viaplay TV.
Juvat Westendorp doet met danscollega’s mee aan De Kwis met Ballen
07:44De TV van gisteren: Gouden race Xandra Velzeboer trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 februari 2026
06:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 17 februari
20:07Eerste beelden van The Box tonen chaos: deze twaalf BN'ers doen mee