TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2020 kregen de inwoners van het Welshe Wrexham verrassend nieuws te horen. Twee Hollywood-acteurs, Rob McElhenney (It's Always Sunny in Philadelphia) en Ryan Reynolds (Deadpool), maakten bekend dat zij voetbalclub Wrexham AFC gingen kopen.
Het rommelde al een tijd bij de voetbalclub, zowel qua management en financiën als qua resultaten. Er was één maar: de acteurs hadden geen enkele ervaring met voetbal en hadden ook nog nooit samengewerkt. Toch gingen ze ervan uit dat ze de club naar een hoger plan zouden tillen.
De eerste wedstrijd die het duo als nieuwe eigenaar bijwoonde, resulteerde in een 3-2 nederlaag. De achttiendelige serie Welcome to Wrexham laat alle bedrijvigheid en tumult zien binnen en buiten Racecourse Ground, het stadion van de club.
Welcome to Wrexham is vanaf 26 oktober iedere zaterdag om 18:00 uur te zien op Viaplay TV.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie