TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Goedenavond Nederland moeten binnenkort Sam Hagens én Welmoed Sijtsma even missen. Beide presentatoren gaan namelijk nog met vakantie, zo bevestigt Omroep WNL aan De Telegraaf.
Dat blijkt een belangrijke, met de NPO afgesproken voorwaarde van de twee te zijn om het programma vijf weken langer te presenteren.
Vorige maand werd duidelijk dat Goedenavond Nederland vijf weken langer, dus tot en met 28 augustus, doorgaat. Het leek erop dat Welmoed en Sam daarom hun zomervakantie voorlopig uit moesten stellen. Toch piepen de presentatoren er vanaf eind juli allebei nog even twee weken tussenuit en zijn ze binnenkort dus de grote afwezigen in hun eigen talkshow. Niet tegelijk: vanaf 23 juli presenteren Welmoed en Sam Goedenavond Nederland afwisselend twee weken in hun eentje.
Vanwege het EK vrouwenvoetbal verhuist Goedenavond Nederland de komende weken nog een aantal keer naar NPO 2 – net als het Achtuurjournaal. In totaal zal dit nog acht keer het geval zijn. In de tv-gids vind je hier op die dagen meer informatie over.
Vanaf 1 september nemen Jeroen Pauw en Tim de Wit het stokje over van Welmoed, die met zwangerschapsverlof gaat, en Sam. Dan start Pauw & De Wit als opvolger van Bar Laat.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows