TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Panama-Stad was in 2019 het decor van de laatste Wereldjongerendagen. Niemand had destijds kunnen denken dat het door een pandemie nog vier jaar - in plaats van de gebruikelijke twee à drie jaar - zou duren voor jongeren van alle continenten elkaar weer konden ontmoeten. Nu is het zover en vinden de Wereldjongerendagen een week lang plaats in de Portugese hoofdstad Lissabon.
De eerste editie van dit evenement - een initiatief van de Katholieke Kerk - werd in 1984 gehouden in Vaticaanstad. Inmiddels vindt deze samenkomst steeds op een andere locatie in de wereld plaats en afhankelijk daarvan zijn er vaak honderdduizenden tot miljoenen jongeren aanwezig. En er is hoog bezoek: de paus is er namelijk ook bij. Hij leidt onder meer de avondwake en de slotmis.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'