TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag droomde al als klein meisje van een carrière in de mode-industrie. Haar Turkse moeder is haar grootste inspiratiebron. Samen maakten ze zware tijden door. Toen Dag gepest werd op school bleef haar moeder pal achter haar staan. Ze overtuigde haar dochter dat ze moest doorzetten. Nu timmert Dag aan de weg met haar eigen schoenenimperium.
Ze ontdekte dat de schoenen die ze droeg haar zelfverzekerd maakten en de kracht gaven om verder te gaan. Inmiddels doet ze zaken in meer dan tachtig landen met een winkel in Qatar en showroom in Parijs. Daarnaast heeft ze een eigen mode- en businessschool.
Internationale sterren als Rihanna, Jennifer Lopez en Beyoncé dragen haar ontwerpen. In Who’s That Girl een portret van Zeynep Dag en haar weg naar succes.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag