TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag droomde al als klein meisje van een carrière in de mode-industrie. Haar Turkse moeder is haar grootste inspiratiebron. Samen maakten ze zware tijden door. Toen Dag gepest werd op school bleef haar moeder pal achter haar staan. Ze overtuigde haar dochter dat ze moest doorzetten. Nu timmert Dag aan de weg met haar eigen schoenenimperium.
Ze ontdekte dat de schoenen die ze droeg haar zelfverzekerd maakten en de kracht gaven om verder te gaan. Inmiddels doet ze zaken in meer dan tachtig landen met een winkel in Qatar en showroom in Parijs. Daarnaast heeft ze een eigen mode- en businessschool.
Internationale sterren als Rihanna, Jennifer Lopez en Beyoncé dragen haar ontwerpen. In Who’s That Girl een portret van Zeynep Dag en haar weg naar succes.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien