TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag droomde al als klein meisje van een carrière in de mode-industrie. Haar Turkse moeder is haar grootste inspiratiebron. Samen maakten ze zware tijden door. Toen Dag gepest werd op school bleef haar moeder pal achter haar staan. Ze overtuigde haar dochter dat ze moest doorzetten. Nu timmert Dag aan de weg met haar eigen schoenenimperium.
Ze ontdekte dat de schoenen die ze droeg haar zelfverzekerd maakten en de kracht gaven om verder te gaan. Inmiddels doet ze zaken in meer dan tachtig landen met een winkel in Qatar en showroom in Parijs. Daarnaast heeft ze een eigen mode- en businessschool.
Internationale sterren als Rihanna, Jennifer Lopez en Beyoncé dragen haar ontwerpen. In Who’s That Girl een portret van Zeynep Dag en haar weg naar succes.
Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'