TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag droomde al als klein meisje van een carrière in de mode-industrie. Haar Turkse moeder is haar grootste inspiratiebron. Samen maakten ze zware tijden door. Toen Dag gepest werd op school bleef haar moeder pal achter haar staan. Ze overtuigde haar dochter dat ze moest doorzetten. Nu timmert Dag aan de weg met haar eigen schoenenimperium.
Ze ontdekte dat de schoenen die ze droeg haar zelfverzekerd maakten en de kracht gaven om verder te gaan. Inmiddels doet ze zaken in meer dan tachtig landen met een winkel in Qatar en showroom in Parijs. Daarnaast heeft ze een eigen mode- en businessschool.
Internationale sterren als Rihanna, Jennifer Lopez en Beyoncé dragen haar ontwerpen. In Who’s That Girl een portret van Zeynep Dag en haar weg naar succes.
De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes
12:17Welmoed Sijtsma over laatste weken bij de NPO: 'Voelt niet als een afscheid' (video)
10:38Renze Klamer over nieuwe talkshow: 'De tafel keert terug' (video)
09:17De TV van gisteren: WK Voetbal scoort vele malen hoger dan Avondetappe