TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeynep Dag droomde al als klein meisje van een carrière in de mode-industrie. Haar Turkse moeder is haar grootste inspiratiebron. Samen maakten ze zware tijden door. Toen Dag gepest werd op school bleef haar moeder pal achter haar staan. Ze overtuigde haar dochter dat ze moest doorzetten. Nu timmert Dag aan de weg met haar eigen schoenenimperium.
Ze ontdekte dat de schoenen die ze droeg haar zelfverzekerd maakten en de kracht gaven om verder te gaan. Inmiddels doet ze zaken in meer dan tachtig landen met een winkel in Qatar en showroom in Parijs. Daarnaast heeft ze een eigen mode- en businessschool.
Internationale sterren als Rihanna, Jennifer Lopez en Beyoncé dragen haar ontwerpen. In Who’s That Girl een portret van Zeynep Dag en haar weg naar succes.
Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord