TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zijn mensen zonder kinderen en mensen met veel kinderen de grootste tegenpolen? En waarin zijn ze anders? Rob Urgert en Joep van Deudekom onderzoeken het in deze aflevering van Wie Denk Je Wel Dat Je Bent?
Ze onderwerpen de twee groepen aan verschillende ludieke experimenten om de verschillen boven water te krijgen. Ze willen weten of en hoe mensen veranderen wanneer ze kinderen krijgen. Of mensen met kinderen zichzelf bijvoorbeeld makkelijker kunnen wegcijferen dan wie geen kinderen heeft, of dat ze sneller huilen. En of ze beter ingewikkelde taken kunnen uitvoeren. Alles onder het toeziend oog van psycholoog Tila Pronk en vooral met veel humor.
De presentatoren vallen zelf in de categorie ‘mensen met kinderen’: Urgert heeft er drie, Van Deudekom twee.
Wie Denk Je Wel Dat Je Bent? is sinds 17 september 2023 iedere zondag om 21:25 uur te zien bij NTR op NPO1. Deze aflevering is op zondag 24 september te zien.
Wilfred Genee presenteert het klusprogramma Twee Linkerhanden
14:00Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?