TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen enkele deelnemer aan Wie Is de Mol? wil als eerste het spel verlaten. Zeker niet na de lange reis die ze hebben afgelegd naar Cambodja. Ook de makers van het avonturenprogramma beseffen dat het vreselijk is om na een paar spellen en een test alweer naar huis te moeten. Daarom kregen diverse eerste afvallers een tweede kans.
In 2018 konden de kandidaten in Georgië Ron Boszhard 'terugverdienen', maar dat lieten ze na. Vijf jaar later overkwam actrice Sarah Janneh in Zuid-Afrika hetzelfde, nadat ze als eerste een rood scherm kreeg. Haar collega's wisten haar de volgende aflevering niet vrij te spelen.
Een rood scherm betekent overigens niet altijd direct naar huis. Sinds de coronatijd hebbben de makers het zogeheten afvallershotel in het leven geroepen. Hier verblijven de afgevallen deelnemers tot en met de finale. Op dit moment verblijft er nog niemand: er hoefde namelijk in de eerste aflevering van Wie Is de Mol? niemand naar huis.
Wie Is de Mol? is op zaterdag 11 januari 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media
09:59SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit
07:52De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5