TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Cambodja - om precies te zijn de zuidelijke regio Kampot - spelen de drie overgebleven deelnemers Maaike Martens, Roos Moggré en Stijn de Vries de finaleopdracht.
Presentator Rik van de Westelaken noemde in TrosKompas Cambodja een uitstekend speelterrein. “Het gebied waar Wie is de Mol? wordt gespeeld, moet een variëteit aan landschappen bieden. Cambodja lijkt een beetje op Thailand, waar het zevende seizoen zich in 2007 afspeelde. Maar dan minder druk bezocht, waardoor het voor ons in Cambodja veel makkelijker was om te opereren.”
Molloten die hopen bij Rik het antwoord te kunnen ontfutselen op de vraag wie de Mol 2025 is, hebben pech. “Het is al mijn achtste seizoen, inmiddels weten mensen dat er bij mij niet zoveel te halen valt. Ik ben een soort oester die zijn parel bewaakt.”
Wie Is de Mol? is iedere aterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot