TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn chateau weigerde Martien Meiland al om met de Franse slag te werken, en als panellid van Wie van de 3 haalt hij ook alles uit de kast. De redactie van het spelprogramma bereidt voor alle panelleden vragenlijstjes voor, maar volgens presentatrice Wendy van Dijk wil de oud-kasteelheer daar niets van weten.
Het enige dat hij vooraf krijgt is een overzicht van de verschillende beroepen die in de quiz aan bod komen. Op basis daarvan doet hij zelf research en maakt hij vragen. Dat vooronderzoek verloopt niet thuis via Google, maar nog ouderwets in de bibliotheek waar hij op de fiets naartoe gaat. Al dat extra onderzoek zorgt ervoor dat Meiland veel beter beslagen ten ijs komt dan zijn concurrenten Britt Dekker, Najib Amhali en Raven van Dorst.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los