TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op zijn chateau weigerde Martien Meiland al om met de Franse slag te werken, en als panellid van Wie van de 3 haalt hij ook alles uit de kast.
De redactie van het spelprogramma bereidt voor alle panelleden vragenlijstjes voor, maar Meiland wil daar niets van weten. Het enige dat hij voor de opnames krijgt is een overzicht van de beroepen die aan bod komen. Op basis daarvan gaat hij zelf op onderzoek uit en maakt hij zijn eigen vragen. Dat doet hij niet thuis via internet, maar nog ouderwets in de bibliotheek, waar hij op de fiets naartoe gaat.
Al dat extra onderzoek zorgt ervoor dat Meiland veel beter beslagen ten ijs komt dan Britt Dekker, Najib Amhali en Raven van Dorst. Dit keer kan hij zijn kennis over bakkers en burlesquedanseressen goed gebruiken. (HH)
Partnerbijdrage
De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie
09:18Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom
09:15Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop