TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgende week is de laatste Wintertijd waarin Harry de Winter zelf te gast is en hij aan Jeroen Pauw zijn levensverhaal vertelt, aangevuld met zijn favoriete muziek.
Maar voordat het zover is, ontvangt de ongeneeslijk zieke presentator in deze laatste ‘reguliere’ uitzending Hedy d’Ancona. De 84-jarige ex-politica van de Partij van de Arbeid, feministe en schrijfster vertelt onder meer over haar moeilijke jeugd. Haar Joodse vader en halfzusje werden vermoord tijdens de Tweede Wereldoorlog, waarna haar moeder als alleenstaande vrouw met vijf (stief)kinderen het hoofd boven water moest zien te houden.
Ook praat ze over de mannen in haar leven en vertelt ze hoe ze in de politiek belandde. Ze laat verder muziek horen van onder anderen Adèle Bloemendaal, Robert Long en Aretha Franklin.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie
13:16André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5 met realityserie: 'Echt zoals het is'
12:27Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT