TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Youp van 't Hek zwaaide zaterdag 25 mei na vijftig jaar op de planken af als cabaretier. De zeventigjarige komiek deed het onder zijn eigen voorwaarden: voor enthousiast publiek en in zijn geliefde Carré. Vanavond is een registratie te zien van De Laatste Ronde!, het cabaretprogramma waarin hij nog één keer uitgebreid stilstaat bij alles wat het leven mooi, lelijk en belachelijk maakt.
Met deze afscheidsshow zet Van 't Hek naar eigen zeggen geen punt maar een feestelijk uitroepteken achter zijn carrière. Youp is nuchter over zijn pensionering, zo vertelde hij vorige maand in het AD: "Het is meer dan mooi geweest. Ik eindig met overvolle zalen en met enorme vriendschap. Op een pak melk staat ook een houdbaarheidsdatum, dat geldt ook voor een komiek."
De tv-registratie van Youp van 't Hek: De Laatste Ronde is op zaterdag 1 juni vanaf 20:28 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?