TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon Jaspers heeft het Boer Zoekt Vrouw-seizoen net achter zich gelaten, maar is binnenkort alweer te zien in een nieuw programma. In het nieuwe KRO-NCRV-programma Kook van Jou reist ze het land door om te koken met mensen die hulp krijgen van de Voedselbank.
Er komen veel verschillende levensverhalen voorbij.
In elke aflevering van Kook van Jou gaat Yvon bij drie verschillende personen op bezoek. Met hen bereid zij een maaltijd voor iemand die altijd voor hem of haar klaarstaat en diegene graag wil bedanken. Tijdens het kokkerellen komen er verschillende onderwerpen naar voren die het leven met een klein budget met zich meebrengt.
“Door Kook van Jou heb ik veel bijzonder krachtige mensen leren kennen” zegt Yvon. “Zoals Letitia die ’s nachts wakker ligt omdat ze niet weet of ze genoeg eten voor haar kinderen kan kopen of Jiba die na jaren dakloos te zijn geweest zijn leven weer op de rit probeert te krijgen. Allemaal trotseren ze het gevoel van schaamte door hun verhaal te vertellen. Dat vind ik bewonderenswaardig. Het vergt zoveel lef om armoede in Nederland een gezicht te geven.”
Kook van Jou is vanaf zaterdag 6 januari te zien om 19:00 uur op NPO 1.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie