TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een vaste plek op een camping of recreatiepark, veel Nederlanders hebben er een. Maar sinds projectontwikkelaars hun oog op die parken hebben laten vallen, blijkt dat vertrouwde stekkie helemaal niet meer zo zeker. In Zembla is te zien wat er kan gebeuren als zo'n park wordt overgenomen.
Bestaande bewoners moeten wijken; mensen met een vaste plek die er al jaren vakantievieren, maar ook mensen die door het woningtekort noodgedwongen op het park wonen, iets wat de gemeente vaak gedoogt.
De camera volgt een camping in Rijsenhout, die vorig jaar is verkocht en stap voor stap wordt ontmanteld. Dat gaat gepaard met conflicten, bedreigingen en intimidaties. De bewoners vinden nergens gehoor. Wordt het tijd dat de overheid ingrijpt voor er ongelukken gebeuren?
Deze aflevering van Zembla zie je op zondag 16 februari 2025 vanaf 22:10 uur op NPO 2.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders