TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar kwam het verdrietige nieuws naar buiten dat presentator Martijn Krabbé ongeneeslijk ziek is. Ondanks zijn ziekte is hij wel nog te zien in het achtste seizoen van het populaire woonprogramma Kopen Zonder Kijken. In de eerste beelden van de nieuwe reeks is te zien dat hij een stel verrast met hun deelname.
Later in het seizoen nemen RTL-collega's de presentatie van hem over. Beau van Erven Dorens, Chantal Janzen, Ruben Nicolai, Caroline Tensen, Miljuschka Witzenhausen, Jamai Loman, Marieke Elsinga en Daphne Bunskoek nemen allemaal één aflevering op zich. Martijn Krabbé heeft wel alle voice-over van het nieuwe seizoen ingesproken.
RTL heeft gisteren de eerste beelden van het nieuwe seizoen gedeeld. Martijn Krabbé plaatste dit voorproefje ook op zijn Instagram Stories. De eerste beelden van het nieuwe seizoen, dat mogelijk de laatste reeks met Martijn Krabbé is, zijn hieronder te bekijken.
Kopen Zonder Kijken is vanaf maandag 24 maart wekelijks om 20:30 uur op RTL 4 te zien. Vooruit- en terugkijken kan bij Videoland.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster