TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar kwam het verdrietige nieuws naar buiten dat presentator Martijn Krabbé ongeneeslijk ziek is. Ondanks zijn ziekte is hij wel nog te zien in het achtste seizoen van het populaire woonprogramma Kopen Zonder Kijken. In de eerste beelden van de nieuwe reeks is te zien dat hij een stel verrast met hun deelname.
Later in het seizoen nemen RTL-collega's de presentatie van hem over. Beau van Erven Dorens, Chantal Janzen, Ruben Nicolai, Caroline Tensen, Miljuschka Witzenhausen, Jamai Loman, Marieke Elsinga en Daphne Bunskoek nemen allemaal één aflevering op zich. Martijn Krabbé heeft wel alle voice-over van het nieuwe seizoen ingesproken.
RTL heeft gisteren de eerste beelden van het nieuwe seizoen gedeeld. Martijn Krabbé plaatste dit voorproefje ook op zijn Instagram Stories. De eerste beelden van het nieuwe seizoen, dat mogelijk de laatste reeks met Martijn Krabbé is, zijn hieronder te bekijken.
Kopen Zonder Kijken is vanaf maandag 24 maart wekelijks om 20:30 uur op RTL 4 te zien. Vooruit- en terugkijken kan bij Videoland.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint