TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin dit jaar kwam het verdrietige nieuws naar buiten dat presentator Martijn Krabbé ongeneeslijk ziek is. Ondanks zijn ziekte is hij wel nog te zien in het achtste seizoen van het populaire woonprogramma Kopen Zonder Kijken. In de eerste beelden van de nieuwe reeks is te zien dat hij een stel verrast met hun deelname.
Later in het seizoen nemen RTL-collega's de presentatie van hem over. Beau van Erven Dorens, Chantal Janzen, Ruben Nicolai, Caroline Tensen, Miljuschka Witzenhausen, Jamai Loman, Marieke Elsinga en Daphne Bunskoek nemen allemaal één aflevering op zich. Martijn Krabbé heeft wel alle voice-over van het nieuwe seizoen ingesproken.
RTL heeft gisteren de eerste beelden van het nieuwe seizoen gedeeld. Martijn Krabbé plaatste dit voorproefje ook op zijn Instagram Stories. De eerste beelden van het nieuwe seizoen, dat mogelijk de laatste reeks met Martijn Krabbé is, zijn hieronder te bekijken.
Kopen Zonder Kijken is vanaf maandag 24 maart wekelijks om 20:30 uur op RTL 4 te zien. Vooruit- en terugkijken kan bij Videoland.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in