TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit jaar proberen diverse BN'ers hun grootste angsten te overwinnen.
Lees ook: Welke varianten van De Verraders zijn te zien op Videoland?
De Verraders Halloween lijkt qua opzet enorm op op de reguliere variant. Ook in deze reeks strijden diverse BN'ers om een aanzienlijke zilverschat en draait het voor de getrouwen allemaal om het ontmaskeren van de Verraders .Echter, er zijn zeker verschillen. De Halloweeneditie wordt gepresenteerd door Frank Evenblij en staat volledig in het teken van 31 oktober, oftewel Halloween. De opdrachten zijn dus enger, de rondetafels meedogenlozer en de algehele sfeer angstaanjagender.
Hoewel het nog even duurt voordat de nieuwe afleveringen te zien zijn, zitten de makers niet stil. Volgens Dagblad van het Noorden zijn de opnames, die net als vorig jaar plaatsvinden op Landgoed De Havixhorst in het zuiden van Drenthe, in volle gang. Het toeval wil dat YouTuber en presentatrice Nienke Plas, radio-dj Sander Lantinga, zanger Marco Schuitmaker en ondernemer Olcay Gulsen daarbij in de buurt zijn gespot.
Of dit viertal ook daadwerkelijk meedoet, moet blijken. De verwachting is dat De Verraders Halloween eind september of begin oktober exclusief op Videoland te zien zal zijn.
GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom