TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit jaar proberen diverse BN'ers hun grootste angsten te overwinnen.
Lees ook: Welke varianten van De Verraders zijn te zien op Videoland?
De Verraders Halloween lijkt qua opzet enorm op op de reguliere variant. Ook in deze reeks strijden diverse BN'ers om een aanzienlijke zilverschat en draait het voor de getrouwen allemaal om het ontmaskeren van de Verraders .Echter, er zijn zeker verschillen. De Halloweeneditie wordt gepresenteerd door Frank Evenblij en staat volledig in het teken van 31 oktober, oftewel Halloween. De opdrachten zijn dus enger, de rondetafels meedogenlozer en de algehele sfeer angstaanjagender.
Hoewel het nog even duurt voordat de nieuwe afleveringen te zien zijn, zitten de makers niet stil. Volgens Dagblad van het Noorden zijn de opnames, die net als vorig jaar plaatsvinden op Landgoed De Havixhorst in het zuiden van Drenthe, in volle gang. Het toeval wil dat YouTuber en presentatrice Nienke Plas, radio-dj Sander Lantinga, zanger Marco Schuitmaker en ondernemer Olcay Gulsen daarbij in de buurt zijn gespot.
Of dit viertal ook daadwerkelijk meedoet, moet blijken. De verwachting is dat De Verraders Halloween eind september of begin oktober exclusief op Videoland te zien zal zijn.
Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code