TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anita Witzier begint het nieuwe seizoen van Zin in Morgen in het atelier van Yoko waar ze de kunst van kintsugi gaat afkijken. Beoefenaars van deze eeuwenoude Japanse kunstvorm herstellen breuken in keramiek met een speciale goud- of zilverlijm. Door imperfecties te accentueren in plaats van te camoufleren, leren ze zo de schoonheid van het onvolmaakte te zien. Samen met vriendinnen Marja en Pita gaat Anita kintsugi uitproberen.
Verder in deze uitzending het inspirerende verhaal van de 81-jarige Ineke, die nog vol energie balletles geeft aan dames op leeftijd. Haar motto? Altijd het glas halfvol zien.
Ook Jan laat zien hoe hij het leven positief benadert. Hoewel hij als man is geboren, voelt hij zich helemaal zichzelf als hij zich kleedt als vrouw.
Zin in Morgen is op zaterdag 4 januari 2025 om 18:45 uur te zien op NPO 2.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht