TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anita Witzier begint het nieuwe seizoen van Zin in Morgen in het atelier van Yoko waar ze de kunst van kintsugi gaat afkijken. Beoefenaars van deze eeuwenoude Japanse kunstvorm herstellen breuken in keramiek met een speciale goud- of zilverlijm. Door imperfecties te accentueren in plaats van te camoufleren, leren ze zo de schoonheid van het onvolmaakte te zien. Samen met vriendinnen Marja en Pita gaat Anita kintsugi uitproberen.
Verder in deze uitzending het inspirerende verhaal van de 81-jarige Ineke, die nog vol energie balletles geeft aan dames op leeftijd. Haar motto? Altijd het glas halfvol zien.
Ook Jan laat zien hoe hij het leven positief benadert. Hoewel hij als man is geboren, voelt hij zich helemaal zichzelf als hij zich kleedt als vrouw.
Zin in Morgen is op zaterdag 4 januari 2025 om 18:45 uur te zien op NPO 2.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima