TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anita Witzier begint het nieuwe seizoen van Zin in Morgen in het atelier van Yoko waar ze de kunst van kintsugi gaat afkijken. Beoefenaars van deze eeuwenoude Japanse kunstvorm herstellen breuken in keramiek met een speciale goud- of zilverlijm. Door imperfecties te accentueren in plaats van te camoufleren, leren ze zo de schoonheid van het onvolmaakte te zien. Samen met vriendinnen Marja en Pita gaat Anita kintsugi uitproberen.
Verder in deze uitzending het inspirerende verhaal van de 81-jarige Ineke, die nog vol energie balletles geeft aan dames op leeftijd. Haar motto? Altijd het glas halfvol zien.
Ook Jan laat zien hoe hij het leven positief benadert. Hoewel hij als man is geboren, voelt hij zich helemaal zichzelf als hij zich kleedt als vrouw.
Zin in Morgen is op zaterdag 4 januari 2025 om 18:45 uur te zien op NPO 2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten