TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anita Witzier begint het nieuwe seizoen van Zin in Morgen in het atelier van Yoko waar ze de kunst van kintsugi gaat afkijken. Beoefenaars van deze eeuwenoude Japanse kunstvorm herstellen breuken in keramiek met een speciale goud- of zilverlijm. Door imperfecties te accentueren in plaats van te camoufleren, leren ze zo de schoonheid van het onvolmaakte te zien. Samen met vriendinnen Marja en Pita gaat Anita kintsugi uitproberen.
Verder in deze uitzending het inspirerende verhaal van de 81-jarige Ineke, die nog vol energie balletles geeft aan dames op leeftijd. Haar motto? Altijd het glas halfvol zien.
Ook Jan laat zien hoe hij het leven positief benadert. Hoewel hij als man is geboren, voelt hij zich helemaal zichzelf als hij zich kleedt als vrouw.
Zin in Morgen is op zaterdag 4 januari 2025 om 18:45 uur te zien op NPO 2.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje