TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de talentenwedstrijd Zing! laten zanggroepen uit heel Nederland horen wat ze in huis hebben.
In het tweede seizoen verwelkomt Giovanca Ostiana dan ook weer vijftien groepen uit allerlei genres, waarvan de kleinste vier leden telt en de grootste maar liefst 37. Dit jaar zingen onder andere het Luchtmacht Mannenkoor, vrouwenkoor Madame Jeanette en Jongerenkoor Twentysomething de longen uit hun lijf.
"Het is ongelooflijk hoeveel mensen in Nederland in zanggroepen of koren zingen", zegt de presentatrice. "Mooi dat we veel van dit talent kunnen laten zien en horen." Samen met Tania Kross en Roel van Velzen vormt Giovanca de jury van de talentenjacht, die zich wekelijks buigt over drie zanggroepen die ieder twee nummers ten gehore brengen. De winnaar gaat door naar de finale.
Zing! is vanaf 9 november 2024 iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie