TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds vorig jaar is Lieke Marsman de Dichter des Vaderlands.
In haar werk volgt ze de wereldgebeurtenissen en de politiek, maar komt ook haar eigen leven en sterfelijkheid aan bod. Sinds vijf jaar weet Marsman dat ze een zeldzame vorm van kraakbeenkanker heeft en niet meer beter wordt. "Ik denk dat het onvermijdelijk is dat ik het met Janine Abbring over de dood ga hebben", zegt ze over haar deelname aan Zomergasten.
"Over alle verschillende fases waar je doorheen gaat als je hoort dat je niet lang meer te leven hebt. Van ontkenning naar eindeloos wetenschappelijke artikelen lezen, naar het ontwikkelen van mystieke en religieuze gevoelens." Maar ook de rol van taal binnen de politiek, tennis en ufo's komen voorbij tijdens Marsmans televisieavond.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'