TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cameraman Hoyte van Hoytema is de tweede gast dit seizoen Zomergasten. Presentator Theo Maassen verheugt zich op deze aflevering: “Ik hoop dat ik een professionele afstand kan bewaren, want ik ben fanboy. Bij veel van mijn lievelingsfilms stond hij achter de camera.” Van Hoytema deed de cinematografie van films als Interstellar, Dunkirk, Tenet en het onlangs verschenen Oppenheimer.
Omdat hij twee keer werd afgewezen voor de Nederlandse Filmacademie, ging hij naar Polen, het land waar zijn Joodse opa vandaan kwam. Zijn studie aan de Polish National Film School maakt hij niet af; uiteindelijk leerde Van Hoytema het vak in de praktijk.
Met de fragmenten die hij voor deze Zomergasten-avond heeft gekozen, geeft hij een inkijkje in de creatieve dilemma’s die hij in zijn eigen werk tegenkomt.
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg