TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cameraman Hoyte van Hoytema is de tweede gast dit seizoen Zomergasten. Presentator Theo Maassen verheugt zich op deze aflevering: “Ik hoop dat ik een professionele afstand kan bewaren, want ik ben fanboy. Bij veel van mijn lievelingsfilms stond hij achter de camera.” Van Hoytema deed de cinematografie van films als Interstellar, Dunkirk, Tenet en het onlangs verschenen Oppenheimer.
Omdat hij twee keer werd afgewezen voor de Nederlandse Filmacademie, ging hij naar Polen, het land waar zijn Joodse opa vandaan kwam. Zijn studie aan de Polish National Film School maakt hij niet af; uiteindelijk leerde Van Hoytema het vak in de praktijk.
Met de fragmenten die hij voor deze Zomergasten-avond heeft gekozen, geeft hij een inkijkje in de creatieve dilemma’s die hij in zijn eigen werk tegenkomt.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?