TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland was de gedoodverfde favoriet dit jaar, maar toch is de overwinning van het reallife programma een verrassing. Nog maar een jaar geleden kende bijna niemand de extraverte kasteelhouder en nu won Chateau Meiland met 55% van de stemmen.
Martien Meiland groeide in rap tempo uit tot een absoluut fenomeen dankzij zijn opvallende uitspraken en kluscapriolen. Echtgenote Erica, dochter Maxime en huisvriendin Caroline (die vanwege een burn-out niet op het Gala was), werden ook in een klap BN'ers.
Herman van der Zandt en Dione de Graaff reikten de 54ste Gouden Televizier-Ring uit aan de familie Meiland en Martien maakte er natuurlijk een feestje van tijdens zijn dankwoord: "Wat goooooooooed! We hebben SBS uit het slijk getrokken. Want het is sinds 2003 dat SBS hier stond met een Ring. Merci Beaucoup en au revoir. En wij gaan eindelijk wijnen!"
Chateau Meiland versloeg concurrenten Beste zangers en Expeditie Robinson dat voor de vijfde keer was genomineerd en alweer achter het net viste.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij