TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televizier riep deze nieuwe prijs in het leven, omdat niet alleen op televisie maar ook op het internet veel mooie programma’s worden gemaakt. En deze makers verdienen erkenning. Ambassadeur van deze prijs is YouTube-heldin Nikkie de Jager, die een ongelooflijke 12 miljoen abonnees heeft op haar kanaal NikkieTutorials.
Deze 20 online-videoseries kregen de meeste stemmen
(Op alfabetische volgorde)
Hoe gaat het nu verder?
Bovenstaande top 20 plaatst zich automatisch voor de nominatieronde, de jury voegt hier in augustus nog vijf wildcards aan toe. Alle tellers gaan nu dus weer op nul en vanaf 20 augustus kan er gestemd worden voor de uiteindelijke drie genomineerden.
Deze nominatieronde loopt van 20 augustus tot 23 september 2019. Het Gouden Televizier-Ring Gala met de prijsuitreiking vindt plaats op woensdag 9 oktober van dit jaar.
Alle kanshebbers moeten voldoen aan de reglementen. Die vind je hier.
Simon Keizer blikt vooruit op Onvergetelijke Liedjes: 'Niemand weet vooraf wie er meedoen'
10:00Teun Föhn vertelt meer over Teun op de Biblebelt: 'Waar je ook woont: je mag er zijn'
08:56De TV van gisteren: Ruim 1,4 miljoen kijkers voor verkiezingsuitslag op NPO1
06:47Vanavond op TV: Onvergetelijke liedjes, St. Willebrord: Het mirakel van Brabant, X-Men: First Class
06:16Regisseur Joosje Duk over de serie Nordin: 'Humor werkt pas echt als het een beetje schuurt'