TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Heeft The great British bake off inspiratie opgedaan bij Heel Holland bakt? Het lijkt er wel op in de halve finale. De vier overgebleven kandidaten bakken een Rubiks kubustaart, net zoals hun Nederlandse collega’s deden in de finale van vorig jaar. Was deze opdracht destijds de opener van de aflevering, voor de Britten is het uit 25 eetbare kubusjes bestaande spektakelstuk de allerlaatste kans op een plek in de finale. Eén bakker heeft het zichzelf extra moeilijk gemaakt; zij heeft haar recept niet kunnen oefenen, omdat ze het pas de dag voor de halve finale heeft bedacht. Andere opdrachten in deze patisserie-aflevering zijn twaalf savarins, met siroop doordrenkte cakejes, en een Deense feesttaart - een kransekake - in de vorm van een hoorn.
Het is niet de eerste keer dat de Britse en Nederlandse versie dezelfde opdrachten hebben. In beide landen kwamen al eerder bombes, sticky toffeetaarten en koekhuisjes voorbij. De vraag is of The great British bake off zich voor de volgende reeks opnieuw laat inspireren door Janny en Robèrt. Bij de Britten is momenteel de twaalfde reeks in de maak, liet Paul Hollywood onlangs weten op Twitter. Na de uitschakeling van Engeland op het EK deze zomer kon het jurylid wel wat troostgebak gebruiken.
Ook uit Nederland komt vrolijk baknieuws: hier start begin september een speciaal seizoen met oud-deelnemers.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?