TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Meedoen aan Tiny House Battle vereist durf, vertrouwen en een dikke portemonnee. Het kost 25.000 euro om de bouwplaats te mogen betreden waar twee teams klaar staan om een mini-droomhuis te realiseren.
Daar komt bij dat de kandidaten volledig zijn overgeleverd aan de creativiteit van de bouwers. Ze mogen ter inspiratie een moodboard en een wensenlijstje indienen, maar het resultaat is een grote verrassing. Dat kan ook missers opleveren, zoals in de aflevering waarin een miniwoning werd gepresenteerd met elektrische schuifdeuren en discolampen.
Die onzekerheid weerhoudt Lotte en Alvaro er niet van het tiny avontuur aan te gaan. Ze willen kleiner gaan wonen, de twee verzamelen liever herinneringen dan spullen. Dat maakt hun deelname al onbetaalbaar.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los