TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorig jaar mocht Jacobine Geel al de bijzondere Edith Eger interviewen, nu is die eer aan Ivo Niehe toebedeeld. In de TV show spreekt hij de Amerikaanse die Auschwitz overleefde door voor kamparts Josef Mengele te dansen. Ondanks de traumatische gebeurtenissen heeft de oorlog nooit Egers levenslust afgepakt. Na haar vijftigste startte ze haar eigen praktijk om anderen te helpen met trauma's en verdriet, waarover ze ook meerdere boeken schreef.
Voor ballerina Igone de Jongh en acteur Pierre Bokma was haar verhaal in 2019 juist de aanleiding om een theatervoorstelling te maken. Niehe is verder te gast bij keukenondernemer Ben Mandemakers. Zijn fascinatie voor keukens begon al vroeg. In zijn ouders' schuur maakte hij op jonge leeftijd zijn eerste showexemplaar.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'