TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorig jaar mocht Jacobine Geel al de bijzondere Edith Eger interviewen, nu is die eer aan Ivo Niehe toebedeeld. In de TV show spreekt hij de Amerikaanse die Auschwitz overleefde door voor kamparts Josef Mengele te dansen. Ondanks de traumatische gebeurtenissen heeft de oorlog nooit Egers levenslust afgepakt. Na haar vijftigste startte ze haar eigen praktijk om anderen te helpen met trauma's en verdriet, waarover ze ook meerdere boeken schreef.
Voor ballerina Igone de Jongh en acteur Pierre Bokma was haar verhaal in 2019 juist de aanleiding om een theatervoorstelling te maken. Niehe is verder te gast bij keukenondernemer Ben Mandemakers. Zijn fascinatie voor keukens begon al vroeg. In zijn ouders' schuur maakte hij op jonge leeftijd zijn eerste showexemplaar.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'