TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorig jaar mocht Jacobine Geel al de bijzondere Edith Eger interviewen, nu is die eer aan Ivo Niehe toebedeeld. In de TV show spreekt hij de Amerikaanse die Auschwitz overleefde door voor kamparts Josef Mengele te dansen. Ondanks de traumatische gebeurtenissen heeft de oorlog nooit Egers levenslust afgepakt. Na haar vijftigste startte ze haar eigen praktijk om anderen te helpen met trauma's en verdriet, waarover ze ook meerdere boeken schreef.
Voor ballerina Igone de Jongh en acteur Pierre Bokma was haar verhaal in 2019 juist de aanleiding om een theatervoorstelling te maken. Niehe is verder te gast bij keukenondernemer Ben Mandemakers. Zijn fascinatie voor keukens begon al vroeg. In zijn ouders' schuur maakte hij op jonge leeftijd zijn eerste showexemplaar.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland