TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Even tot hier is inmiddels een begrip op televisie. Elke week zijn de kijkcijfers fantastisch en worden de heren geroemd voor het inspelen op de actualiteit. Ook dit keer keken er veel mensen, namelijk 1.67 miljoen. Voordat Even tot hier van start ging zond NPO 1 zangspektakel Zing! uit. Deze aflevering stond in het teken van hoop: 484.000 mensen zagen het.
Wat zette RTL 4 tegenover NPO 1? Oh, wat een jaar trok om 20.00 uur 692.000 lieden naar de buis. Daarna was het de beurt aan Gijs Rademaker met Ons kent ons. 516.000 mensen waren daarvoor te porren. SBS had op zaterdagavond uiteraard weer De alleskunner VIPS tot zijn beschikking. Er keken 446.000 mensen. Naar 3 Minutes of Fame keken er dit keer 496.000, weet Tina Nijkamp.
Op NPO 2 was Eus weer te zien met Sterren op het doek. Dit keer was het de beurt aan Johnny Kraaijkamp. Hij werd door de verschillende kunstenaars geportretteerd en 594.000 kijkers zagen dit gebeuren. Naar de samenvattingen van de Eredivisie op NPO 1 keken 970.000 mensen.
Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'
16:14De startdatum van het nieuwe seizoen van De Beste Zangers is bekend!