TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Even tot hier is inmiddels een begrip op televisie. Elke week zijn de kijkcijfers fantastisch en worden de heren geroemd voor het inspelen op de actualiteit. Ook dit keer keken er veel mensen, namelijk 1.67 miljoen. Voordat Even tot hier van start ging zond NPO 1 zangspektakel Zing! uit. Deze aflevering stond in het teken van hoop: 484.000 mensen zagen het.
Wat zette RTL 4 tegenover NPO 1? Oh, wat een jaar trok om 20.00 uur 692.000 lieden naar de buis. Daarna was het de beurt aan Gijs Rademaker met Ons kent ons. 516.000 mensen waren daarvoor te porren. SBS had op zaterdagavond uiteraard weer De alleskunner VIPS tot zijn beschikking. Er keken 446.000 mensen. Naar 3 Minutes of Fame keken er dit keer 496.000, weet Tina Nijkamp.
Op NPO 2 was Eus weer te zien met Sterren op het doek. Dit keer was het de beurt aan Johnny Kraaijkamp. Hij werd door de verschillende kunstenaars geportretteerd en 594.000 kijkers zagen dit gebeuren. Naar de samenvattingen van de Eredivisie op NPO 1 keken 970.000 mensen.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland