TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Even tot hier is inmiddels een begrip op televisie. Elke week zijn de kijkcijfers fantastisch en worden de heren geroemd voor het inspelen op de actualiteit. Ook dit keer keken er veel mensen, namelijk 1.67 miljoen. Voordat Even tot hier van start ging zond NPO 1 zangspektakel Zing! uit. Deze aflevering stond in het teken van hoop: 484.000 mensen zagen het.
Wat zette RTL 4 tegenover NPO 1? Oh, wat een jaar trok om 20.00 uur 692.000 lieden naar de buis. Daarna was het de beurt aan Gijs Rademaker met Ons kent ons. 516.000 mensen waren daarvoor te porren. SBS had op zaterdagavond uiteraard weer De alleskunner VIPS tot zijn beschikking. Er keken 446.000 mensen. Naar 3 Minutes of Fame keken er dit keer 496.000, weet Tina Nijkamp.
Op NPO 2 was Eus weer te zien met Sterren op het doek. Dit keer was het de beurt aan Johnny Kraaijkamp. Hij werd door de verschillende kunstenaars geportretteerd en 594.000 kijkers zagen dit gebeuren. Naar de samenvattingen van de Eredivisie op NPO 1 keken 970.000 mensen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?