TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Even tot hier is inmiddels een begrip op televisie. Elke week zijn de kijkcijfers fantastisch en worden de heren geroemd voor het inspelen op de actualiteit. Ook dit keer keken er veel mensen, namelijk 1.67 miljoen. Voordat Even tot hier van start ging zond NPO 1 zangspektakel Zing! uit. Deze aflevering stond in het teken van hoop: 484.000 mensen zagen het.
Wat zette RTL 4 tegenover NPO 1? Oh, wat een jaar trok om 20.00 uur 692.000 lieden naar de buis. Daarna was het de beurt aan Gijs Rademaker met Ons kent ons. 516.000 mensen waren daarvoor te porren. SBS had op zaterdagavond uiteraard weer De alleskunner VIPS tot zijn beschikking. Er keken 446.000 mensen. Naar 3 Minutes of Fame keken er dit keer 496.000, weet Tina Nijkamp.
Op NPO 2 was Eus weer te zien met Sterren op het doek. Dit keer was het de beurt aan Johnny Kraaijkamp. Hij werd door de verschillende kunstenaars geportretteerd en 594.000 kijkers zagen dit gebeuren. Naar de samenvattingen van de Eredivisie op NPO 1 keken 970.000 mensen.
Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
14:10Spelprogramma Nation's Dumbest komt mogelijk naar Nederland
12:56Het gaat niet goed met boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw
11:23Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach