TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
En zo komt er een eind aan een seizoen, waarin de verraders ook elkaar nogal het leven zuur maakten. 1,06 miljoen mensen zagen de ontknoping op RTL 4. Na dit spetterende einde was er tijd voor de talkshow van Eva Jinek, waar 648.000 mensen op afstemden.
Die Noor hebben we het hele seizoen niet gehoord en nu wil ze de stoere chick uithangen #deverraders — Yvonne (@Ymam67) May 5, 2023
“ik heb het spel gespeeld, dat kan je niet van iedereen zeggen” Hahaha heeeeerlijk #deverraders — jas (@jasmijnnvb) May 5, 2023
Noor zegt tegen Sander dat als hij haar al een tijd verdacht waarom hij dan niet op haar stemt. Precies wat ze zelf al het hele seizoen niet heeft gedaan. #deverraders — girlfrom1984 (@chickfrom1984) May 5, 2023
Geen Flikken Maastricht dit keer op de vrijdagavond maar een Bevrijdingsdag-special. Deze werd op prime time uitgezonden op NPO 1 en er keken 1,27 miljoen mensen. Daarna volgde talkshow Op1, waar 697.000 mensen naar keken.
Uiteraard stonden ook NPO 2 en 3 in het teken van de bevrijding. Zo was er rond de klok van tien NOS Artiesten voor de vrijheid, waar 108.000 belangstellenden op inschakelden. Op NPO 2 was er Vergeten Helden, waarin Jörgen Tjon op zoek gaat verzetsverhalen (191.000). Verder werden de films Das Boot en Oorlogswinter uitgezonden. Deze trokken respectievelijk 113.000 en 105.000 kijkers.
Op SBS hebben de mannen van Vandaag Inside nu al enige tijd een extralange uitzending van Vandaag Inside. Dit keer keken 777.000 mensen. Daarvoor was er Komt een man bij de dokter, waar 244.000 lieden op afstemden.
Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4