TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
En zo komt er een eind aan een seizoen, waarin de verraders ook elkaar nogal het leven zuur maakten. 1,06 miljoen mensen zagen de ontknoping op RTL 4. Na dit spetterende einde was er tijd voor de talkshow van Eva Jinek, waar 648.000 mensen op afstemden.
Die Noor hebben we het hele seizoen niet gehoord en nu wil ze de stoere chick uithangen #deverraders — Yvonne (@Ymam67) May 5, 2023
“ik heb het spel gespeeld, dat kan je niet van iedereen zeggen” Hahaha heeeeerlijk #deverraders — jas (@jasmijnnvb) May 5, 2023
Noor zegt tegen Sander dat als hij haar al een tijd verdacht waarom hij dan niet op haar stemt. Precies wat ze zelf al het hele seizoen niet heeft gedaan. #deverraders — girlfrom1984 (@chickfrom1984) May 5, 2023
Geen Flikken Maastricht dit keer op de vrijdagavond maar een Bevrijdingsdag-special. Deze werd op prime time uitgezonden op NPO 1 en er keken 1,27 miljoen mensen. Daarna volgde talkshow Op1, waar 697.000 mensen naar keken.
Uiteraard stonden ook NPO 2 en 3 in het teken van de bevrijding. Zo was er rond de klok van tien NOS Artiesten voor de vrijheid, waar 108.000 belangstellenden op inschakelden. Op NPO 2 was er Vergeten Helden, waarin Jörgen Tjon op zoek gaat verzetsverhalen (191.000). Verder werden de films Das Boot en Oorlogswinter uitgezonden. Deze trokken respectievelijk 113.000 en 105.000 kijkers.
Op SBS hebben de mannen van Vandaag Inside nu al enige tijd een extralange uitzending van Vandaag Inside. Dit keer keken 777.000 mensen. Daarvoor was er Komt een man bij de dokter, waar 244.000 lieden op afstemden.
Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion