TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Vorige week verraste Het beste van 50 jaar Ter land, ter zee en in de lucht met een prachtig aantal van 1,22 miljoen kijkers. In het programma worden oude beelden getoond van het legendarische programma, voorzien van duiding van bekend Nederland. Dit keer keken 1,03 miljoen mensen.
Achteruitrijden…wat een waanzinnig geweldig programma was dat!
“M’n gras, m’n gras!!”???#terlandterzeeenindelucht #npo1 pic.twitter.com/dNNyRj3WtK — ??ns mam (@OnsMam) July 29, 2023
#terlandterzeeenindelucht
Mooie tijden! Organiseer maar, ik doe mee!
. pic.twitter.com/QMQpw1Yaqm — Don Henrique Minister van Twit. (@HenryJP5) July 29, 2023
Verder pakte Karin Bloemen – ook op NPO 1 – uit met 40 jaar de allermooiste liedjes. De zangeres is daarin te zien met het Metropole Orkest. 514.000 mensen zagen het. Naar NOS Zomercarnaval Rotterdam keken 744.000 mensen.
RTL 4 zendt zoals bekend herhalingen van spelshows uit. Naar Weet ik veel keken 754.000 mensen en Vriendenloterij Miljonairs wist 552.000 lieden naar de buis te trekken.
SBS 6 doet het op de zaterdagavond ook met een tandem van amusement. The Talent scouts wil tot nu toe nog niet echt draaien en ook deze week keken niet enorm veel mensen (376.000). Naar De Kwis met ballen keken 601.000 mensen. Dat is wel een prima resultaat.
Verder zagen 873.000 sportliefhebbers hoe Demi Vollering de Koninginnerit in de Tour de France op haar naam schreef.
Sportfotografie ís kunst…
(Foto @tornanti_cc) #TDFF2023 #DemiVollering #TourdeFranceFemmes pic.twitter.com/F8wOqtEz24 — Hans V??S (@voshans) July 30, 2023
Deze BN'ers gaan het avontuur aan in nieuw seizoen Race Across the World
12:05B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België