TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
NPO 1 heeft op de zaterdagavond op prime time Zing! geprogrammeerd staan. In het programma gaat men op zoek naar het beste zangkoor van Nederland. De kijkcijfers van de eerste twee afleveringen vielen niet mee (861.000 en daarna 618.000 stuks). Dit keer keken 602.000 mensen naar de muziekstrijd en dus lijkt het te stabiliseren.
Herhaling of niet: Ik Vertrek scoort altijd. Al vielen de kijkcijfers zaterdag wat tegen. Deze keer toonde NPO 1 nog eens het avontuur van Ingrid en Edward, die naar Duitsland vertrokken en daar een oud spoorwegstation verbouwden. Er keken 683.000 mensen naar dit sympathieke tweetal. Daarna zagen nog 325.000 lieden Bij Van Duin op de Achterbank met Peter Pannekoek.
Bij RTL 4 doen ze het op de zaterdagavond met een tweetal programma’s: Blow up en Beste Kijkers. Naar de ballonenwedstrijd keken 401.000 mensen, Beste Kijkers trok 384.000 lieden naar de buis.
SBS 6 zond een aflevering van Het Jachtseizoen uit met daarin twee muzikale toppers. Mart Hoogkamer en Donnie maakten hun opwachting. In totaal 328.000 mensen keken naar de verrichtingen van dit duo. Naar Wat een uitvinding keken vervolgens 265.000 mensen.
Zaterdagavond was ook de finale van de Champions League tussen Manchester City en Inter op RTL 7. Dat was het best bekeken programma met 1,1 miljoen kijkers.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6