TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Maar hoeveel lieden keken er zaterdagavond naar deze kijkcijferknaller? Kijkcijferkenner Tina Nijkamp wist zondagochtend op Instagram te melden dat 2.09 miljoen mensen erop afstemden. Daarna werd er uiteraard ook weer lekker gekeuveld over de verrichtingen van de kandidaten in Moltalk. 925.000 mensen bleven daarvoor hangen.
Behoorlijk wat kijkcijfergeweld dus op NPO 1, maar wat zetten de andere zenders daar tegenover? RTL 4 kwam op de proppen met The Floor, waar 727.000 lieden naar keken. Daarna was het de beurt aan de registratie van Vrienden van Amstel Live, waar 519.000 muziekliefhebbers op afstemden.
Ook op SBS 6 was er muziek. The Tribute: Battle of the bands trok keurig 984.000 kijkers, aldus Nijkamp. Daarna was het de beurt aan Wie van de 3 op dezelfde zender, waar 719.000 mensen naar keken.
Sport was er zaterdag ook weer genoeg. Er wordt dit weekend geschaatst in Calgary en dat betekent dat er in de avonduren schaatsen op televisie is. 386.000 mensen keken ernaar.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne