TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Onstuimig weer zaterdagavond en dus was het een goede avond om voor de televisie te gaan zitten. NPO 1 pakte onder meer uit met een theatershow van Paul de Leeuw, die in het teken staat van zijn zestigste verjaardag. De kijkcijfers van de hele avond waren overigens niet extreem hoog.
De komiek vertelt in 60? We Zien Wel allerlei verhalen en zingt bekende liedjes. 492.000 mensen keken naar De Leeuw, zo meldt Tina Nijkamp zondagochtend. Daarmee zit De Leeuw niet in de top 10 van de dag.
Ik keek vanavond naar de laatste show van Paul de Leeuw.
Wat ontzettend mooi, leuk en ontroerend.
Ik houd zo van die man! — Marg??t Lantinga en D??rus??? (@margotlantinga) August 24, 2024
Bij de buren van NPO 2 kon de kijker terecht voor het Prinsengrachtconcert. Live muziek waar 455.000 mensen op afstemden. Naar de Formule 1 op NPO 1 keken 704.000 mensen.
With love from Amsterdam#Prinsengrachtconcert pic.twitter.com/k6kkpwyplC — Leren met je Hart (@LerenmetjeHart) August 25, 2024
En wat hadden de commerciële zenders te bieden zaterdagavond? Op RTL 4 werden de mensen getrakteerd op Weet ik veel (517.000 kijkers) en De Erfgenaam (385.000 kijkers). Dat waren beide herhalingen.
Op SBS 6 is er in het weekend geen kijkcijferspektakel van Vandaag Inside en dus was het de beurt aan 30 Seconds, waar 524.000 mensen op afstemden. Naar de serie Moordfeest op dezelfde zender keken 550.000 mensen.
De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'
18:34Bauers delen heugelijk nieuws: 'Eerder dan verwacht'