TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eind jaren 70 ging Eijsden de hele wereld over. In het Zuid-Limburgse dorp vonden namelijk de opnames van Dagboek van een herdershond plaats, een dramaserie die tot in Zuid-Amerika op tv te zien was en uiteraard smulden ook de Nederlandse kijkers van de avonturen van de naïeve kapelaan Erik Odekerke en zijn vrienden.
De komende weken zijn niet de fictieve Limburgers, maar de echte Eijsdenaren te zien op de Nederlandse tv, in Typisch Eijsden. Deze serie slaagt er steevast in om markante inwoners van dorpen en wijken op te snorren en uiteraard lopen die ook daar rond. Voor de kijkers die spontaan heimwee krijgen naar Odekerke en zijn dorpsgenoten is er goed nieuws: volgens jaar is er in het Maastrichtse MECC een op de serie gebaseerde musical te zien.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster