TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op 1 juli 1863 schafte Nederland, als een van de laatste landen ter wereld, de slavernij in Suriname en op de Nederlandse Antillen af. Hoewel de ex-slaven in Suriname door de Nederlandse overheid nog verplicht waren tien jaar door te werken, herdenkt en viert men dit nog steeds op 1 juli.
Dit jaar is NOS Herdenking slavernijverleden zonder publiek. En zonder het Keti Koti Festival, waar anders altijd de herdenking van de slachtoffers plaatsmaakt voor het vieren van de afschaffing van de slavernij. Er worden kransen gelegd in het Oosterpark en bij Nationaal Monument in Amsterdam. Sprekers zijn onder andere burgemeester Femke Halsema van Amsterdam en Linda Nooitmeer, voorzitter van het NiNsee, het kenniscentrum van het Nederlandse slavernijverleden.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3