TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Startende ondernemers die een fijn zakcentje kunnen gebruiken voor hun bedrijf, zijn bij Dragons’ den aan het juiste adres. In het programma dat in 2008 voor het laatst op tv was, presenteren ze hun ideeën aan vijf succesvolle zakenmensen oftewel ‘dragons’. De vraag is of de multimiljonairs met hen in zee willen gaan. Zo ja, dan kunnen ze gaan bieden, en dat gaat er soms hard aan toe.
De investeerders zijn Nikkie Plessen, Pieter Schoen, Michel Perridon, Won Yip en Shawn Harris, presentator van dienst is Sander Schimmelpenninck. Hij volgt hiermee Jort Kelder op. De huidige Quote-hoofdredacteur noemt Dragons’ den ‘spannende en interessante televisie’. “In de vorige seizoenen waren de dragons en de ondernemers een beetje grijze types. Nu niet.”
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025