TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De agenda van organist, dirigent en barokexpert Ton Koopman is, net als die van vele andere musici, noodgedwongen behoorlijk leeg, maar dankzij Omroep MAX mag hij op deze Palmzondag tóch zijn favoriete werk uitvoeren: de Matthäus-Passion van Bach.
Vanuit TivoliVredenburg in Utrecht leidt Koopman het gerenommeerde Amsterdam Baroque Orchestra & Choir tijdens de complete uitvoering van misschien wel Bachs bekendste muziekstuk, dat de lijdensweg van Christus verklankt. Hoewel de Bachkenner het al talloze malen dirigeerde, is Koopman nog lang niet uitgekeken op het werk. "Bach was een fantastisch schilder en architect, de Michelangelo van de muziek. In de Matthäus bereikt hij in alle opzichten zijn artistieke top", zei hij in een interview.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3