TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De kandidaten van Wie is de Mol? krijgen altijd een paar opdrachten die voor de kijker lastig te volgen zijn. Hoewel ze de opdrachten niet altijd goed uitvoeren, weten de deelnemers wel wat er van ze wordt gevraagd. Na de uitleg van presentator Rik van de Westelaken krijgen ze namelijk extra toelichting van regisseur Rick McCullough, aan wie ze ook vragen mogen stellen.
In het allereerste seizoen legde toenmalig presentator Angela Groothuizen alle spelregels nog op tv uit, maar de regisseur vond dat te lang duren. “Tegen de tijd dat ze daarmee klaar was, waren de kandidaten en kijkers alles weer vergeten. Toen besloot ik dat we die uitleg op beeld kort zouden houden en de kandidaten in de biecht erover zouden laten vertellen”, vertelt hij in het Molboekje.
In deze aflevering zijn er nog 5 spelers actief: Buddy Vedder, Leonie ter Braak, Nathan Rutjes, Miljuschka Witzenhausen en Rob Dekay. In een van de opdrachten spelen ze tegen de mol, zo werd duidelijk in een promo. Maar wie van hen krijgt aan het einde van de aflevering een rood scherm?
Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start