TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er waren tijden in Ierland dat katholieken en protestanten elkaar de keel doorsneden, maar in het nationaal rugbyteam kunnen ze prima samenwerken. De Ieren wonnen het prestigieuze Zeslandentoernooi 23 keer. Tom Egbers ontdekt in de vijfde aflevering van Toms Ierland hoe de Ieren omgaan met sport.
Als vast gezicht van Studio sport kwam hij natuurlijk geregeld in een stadion, maar een partijtje hurling heeft hij tot nu toe niet vaak meegemaakt. Hij probeert te doorgronden wat de typisch Ierse sport zegt over de volksaard. De Ieren spelen ook Gaelic football. Dat lijkt op rugby, maar de spelers kunnen niet scoren door de bal over de achterlijn te werken. Hoe het spel verder precies in elkaar steekt, probeert Tom te achterhalen tijdens een toernooi.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'