TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de Nigerdelta lekt al decennialang elke dag olie op het land en in de rivieren. Shell werd hier na een jarenlange rechtszaak onlangs voor veroordeeld en moet een schadevergoeding betalen aan een aantal Nigeriaanse boeren. Twan Huys onderzoekt in Waarde van de aarde het handelen van Shell in Nigeria en de contacten tussen de oliegigant en de Nederlandse politiek.
Huys praat onder anderen met klokkenluider Fidelia Onoghaife. Zij werkte op de Nederlandse ambassade in Nigeria, maar werd ontslagen nadat zij een interne melding deed over een ambassadeur die vertrouwelijke informatie over een corruptieonderzoek lekte naar Shell. Zij vertelt hoe het ministerie van Buitenlandse Zaken haar zwart maakte. Onterecht, zo bleek: ze haalde bij de rechter haar gelijk.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen