TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een women-only finale voor Wie is de mol? vanavond. De laatste drie kandidaten behoren tot het vrouwelijk geslacht waarmee we in elk geval met zekerheid kunnen stellen dat de mol een vrouw is. Het overgebleven trio bestaat uit Rocky Hehakaija, Reneé Fokker en Charlotte Nijs. In de finale-aflevering mogen zij nog een keer dat doen waar ze voor gekomen zijn: geld verdienen of juist geld kwijtraken.
De verdenkingen van het publiek gaan dit seizoen werkelijk alle kanten op. Op het moment van schrijven van dit stukje wordt Renée in de WIDM-poule het meest verdacht met 44 procent van de stemmen. Zij wordt gevolgd door Charlotte met 36 procent en Rocky bungelt onderaan het verdachtenlijstje met slechts 20 procent van de stemmen. Wie o wie is toch die mol? Hopelijk kan de kijker daar na vanavond eindelijk antwoord op geven dankzij een paar goede molacties!
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland