TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Zeg je stress van afgelopen jaar maar gedag, want met het heerlijke Kneipp ‘Goodbye Stress’ pakket kom je echt tot rust. Op deze elfde dag van onze TVgids.nl-adventskalender maak je kans om deze te winnen.
Niets missen van onze Adventkalender? Houd dan de onderstaande pagina goed in de gaten.
Lees snel: Alles over de Adventskalender van TVgids.nl
Met een enorm druk jaar achter de rug is het nu tijd om aan jezelf te denken en met deze heerlijke Kneipp set gaat dat helemaal goedkomen. Neem een bad met de heerlijke badolie en de geuren van watermunt en rozemarijn. Smeer je daarna helemaal in met de hydraterende bodylotion. Of steek de kaarsjes aan en laat je eens lekker masseren met de Kneipp massageolie. Alle stress zal zo van je af vallen.
Zie jij dit al helemaal voor je? We mogen één iemand verrassen met een verwenpakket uit de Goodbye Stress-lijn van Kneipp.
Het enige wat je hoeft te doen om kans te maken, is het onderstaande formulier invullen.
Meedoen is niet meer mogelijk. De winnaar ontvangt van ons bericht.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2