TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Zeg je stress van afgelopen jaar maar gedag, want met het heerlijke Kneipp ‘Goodbye Stress’ pakket kom je echt tot rust. Op deze elfde dag van onze TVgids.nl-adventskalender maak je kans om deze te winnen.
Niets missen van onze Adventkalender? Houd dan de onderstaande pagina goed in de gaten.
Lees snel: Alles over de Adventskalender van TVgids.nl
Met een enorm druk jaar achter de rug is het nu tijd om aan jezelf te denken en met deze heerlijke Kneipp set gaat dat helemaal goedkomen. Neem een bad met de heerlijke badolie en de geuren van watermunt en rozemarijn. Smeer je daarna helemaal in met de hydraterende bodylotion. Of steek de kaarsjes aan en laat je eens lekker masseren met de Kneipp massageolie. Alle stress zal zo van je af vallen.
Zie jij dit al helemaal voor je? We mogen één iemand verrassen met een verwenpakket uit de Goodbye Stress-lijn van Kneipp.
Het enige wat je hoeft te doen om kans te maken, is het onderstaande formulier invullen.
Meedoen is niet meer mogelijk. De winnaar ontvangt van ons bericht.
Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale