TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Waan jij je nog dit jaar tussen de bloemetjes en de bijtjes?
Bekijk snel : Onze TVgids.nl's Adventskalender 2024
Liefhebbers van series als Urk! en De Augurkenkoning konden dit jaar hun hart ophalen bij Corsokoorts in Sint Jansklooster. Deze realityserie van SBS6 bood een uniek kijkje achter de schermen van het jaarlijkse bloemencorso in Sint Jansklooster, een pittoresk dorpje tussen Meppel en Giethoorn.
Elke derde vrijdag van augustus transformeert het dorp in een ware bloemenzee, maar achter die pracht schuilt een flinke dosis drama. Corsokoorts in Sint Jansklooster liet zien hoe deelnemers niet alleen moesten omgaan met persoonlijke uitdagingen, maar ook met onverwachte obstakels zoals een verwoestende storm en extreme droogte.
Kijk terug: Corsokoorts in Sint Jansklooster op NLZiet
Maar laten we het nu over jóuw uitdaging hebben: winnen! Vandaag maak je kans op de Jan van Haasteren-puzzel (met 1000 stukjes) die helemaal in het teken staat van deze bloemencorso. Vul dus snel het formulier in en maak kans. Meedoen kan enkel op deze 7 december 2024.
Deze winactie is gesloten
Niet gewonnen? De Jan van Haasteren-puzzel koop je onder meer op Bol.com.
De TV van gisteren: Kijkers genieten van spannende race in Race across the World
07:00Liveblog Gouden Televizier-Ring Gala 2026
06:47Vanavond op TV: Gouden Televizier-Ring Gala, Vera, De Heineken ontvoering
18:14GTST-actrice en musicalster April Darby verwacht eerste kindje
16:25Ceciel uit B&B Vol Liefde slaat wild om zich heen richting Fred én Olcay Gulsen