TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Waan jij je nog dit jaar tussen de bloemetjes en de bijtjes?
Bekijk snel : Onze TVgids.nl's Adventskalender 2024
Liefhebbers van series als Urk! en De Augurkenkoning konden dit jaar hun hart ophalen bij Corsokoorts in Sint Jansklooster. Deze realityserie van SBS6 bood een uniek kijkje achter de schermen van het jaarlijkse bloemencorso in Sint Jansklooster, een pittoresk dorpje tussen Meppel en Giethoorn.
Elke derde vrijdag van augustus transformeert het dorp in een ware bloemenzee, maar achter die pracht schuilt een flinke dosis drama. Corsokoorts in Sint Jansklooster liet zien hoe deelnemers niet alleen moesten omgaan met persoonlijke uitdagingen, maar ook met onverwachte obstakels zoals een verwoestende storm en extreme droogte.
Kijk terug: Corsokoorts in Sint Jansklooster op NLZiet
Maar laten we het nu over jóuw uitdaging hebben: winnen! Vandaag maak je kans op de Jan van Haasteren-puzzel (met 1000 stukjes) die helemaal in het teken staat van deze bloemencorso. Vul dus snel het formulier in en maak kans. Meedoen kan enkel op deze 7 december 2024.
Deze winactie is gesloten
Niet gewonnen? De Jan van Haasteren-puzzel koop je onder meer op Bol.com.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'
09:06Wil Johan Derksen naar RTL? 'Dit heb ik tegen John de Mol gezegd'
08:19De TV van gisteren: Wilfred Genee heeft nog geen kijkcijferhit te pakken met Mi Dushi