TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De lijsttrekkers krijgen in aanloop naar de verkiezingen de komende weken op televisie heel wat kansen om hun verhaal te vertellen. WNL op zondag geeft de mannen en vrouwen vlak achter de nummers 1 de kans om hun zegje te doen. Aan het woord komen de ‘runner-ups’ van de grootste partijen: Tamara van Ark (VVD), Rob Jetten (D66), Pieter Omtzigt (CDA), Renske Leijten (SP) en Fleur Agema (PVV).
De PvdA vaardigt niet nummer 2 op de lijst af, Kamervoorzitter Khadija Arib, maar nummer 3 Henk Nijboer. De onderwerpen waarover zij met elkaar debatteren zijn uiteraard de corona-aanpak, veiligheid, de economie en de algemene stand van het land. Het gesprek vindt plaats in het Vondelpark in Amsterdam; aan Rick Nieman de taak om de debatten in goede banen te leiden.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie
13:16André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5 met realityserie: 'Echt zoals het is'
12:27Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT