TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het eerste programma van Thijs Zeeman voor RTL 5 ligt in het verlengde van zijn werk voor SBS 6. In Zeeman confronteert: Stalkers gaat hij verder op de weg van Gestalkt: hij spreekt daders aan op hun onacceptabele gedrag. Slachtoffers van stalking - op relationeel gebied, maar ook in de werksfeer - meldden zich deze zomer bij de misdaadjournalist.
Privédetective Nico van den Dries staat hem weer bij. Ook buiten het programma om heeft zijn detectivebureau Strongwood veel stalkingzaken. Hij krijgt veel ‘emotionele hulpkreten’ binnen, zegt hij op zijn site. “Het lijkt elk jaar erger en erger te worden.” En de politie dan? “Die doet echt zijn best, maar kan vaak gewoon niet veel.” Zeeman: “Deze problematiek moet nog hoger op de politieke agenda staan.”
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026