TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het eerste programma van Thijs Zeeman voor RTL 5 ligt in het verlengde van zijn werk voor SBS 6. In Zeeman confronteert: Stalkers gaat hij verder op de weg van Gestalkt: hij spreekt daders aan op hun onacceptabele gedrag. Slachtoffers van stalking - op relationeel gebied, maar ook in de werksfeer - meldden zich deze zomer bij de misdaadjournalist.
Privédetective Nico van den Dries staat hem weer bij. Ook buiten het programma om heeft zijn detectivebureau Strongwood veel stalkingzaken. Hij krijgt veel ‘emotionele hulpkreten’ binnen, zegt hij op zijn site. “Het lijkt elk jaar erger en erger te worden.” En de politie dan? “Die doet echt zijn best, maar kan vaak gewoon niet veel.” Zeeman: “Deze problematiek moet nog hoger op de politieke agenda staan.”
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond