TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tijdens zijn loopbaan als schrijver kreeg Alfred Birney lovende kritieken, maar de echte doorbraak wilde maar niet komen. Dat veranderde met 'De tolk van Java', een roman die is gebaseerd op zijn jeugdherinneringen en de memoires van zijn vader. Het boek won de Libris Literatuur Prijs en de Henriette Roland Holst-prijs.
Vorig jaar verscheen Birneys jongste roman 'In de wacht', waarin de hoofdpersoon uit 'De tolk van Java' weer terugkeerde. De multicuturele samenleving is in het boek opnieuw een voornaam thema.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026