TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Tijdens zijn loopbaan als schrijver kreeg Alfred Birney lovende kritieken, maar de echte doorbraak wilde maar niet komen. Dat veranderde met 'De tolk van Java', een roman die is gebaseerd op zijn jeugdherinneringen en de memoires van zijn vader. Het boek won de Libris Literatuur Prijs en de Henriette Roland Holst-prijs.
Vorig jaar verscheen Birneys jongste roman 'In de wacht', waarin de hoofdpersoon uit 'De tolk van Java' weer terugkeerde. De multicuturele samenleving is in het boek opnieuw een voornaam thema.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker