TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Momenteel werkt Netflix in Engeland aan de opnames voor nieuwe afleveringen van Bridgerton, het pikante kostuumdrama dat eind vorig jaar een verrassend groot succes werd voor de streamingdienst. Logisch dus dat Netflix dit snel wil opvolgen met een tweede seizoen. De productie moest echter twee keer worden stilgelegd omdat mensen op of rond de set met corona besmet bleken te zijn.
Twee weken na de laatste paniek is de productie van Bridgerton weer hervat, meldt showrunner Chris Van Dusen vandaag. Achter de schermen heeft men niet stilgezeten, want de eerste paar afleveringen zijn zelfs al gemonteerd. Netflix heeft niet bekendgemaakt of het in de besmettingsgevallen ging om acteurs of om personeel op de set. Om een einde te maken aan vertraging door coronabesmettingen op de set voerde Netflix in de VS een verplicht vaccinatiebewijs in voor mensen op de set.
De cast van Bridgerton vóór de anderhalve meter-regel
President Joe Biden heeft laten weten dat hij er volledig achter staat als bedrijven als Netflix, Disney en Fox zulke maatregelen treffen. In de VS en daarbuiten worden de laatste weken veel tv- en filmproducties getroffen door corona-uitbraken. Het leidt tot kostbare vertragingen, maar natuurlijk ook tot teleurstelling bij fans die zitten te springen om nieuwe afleveringen van hun favoriete series.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Rรถmer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden