TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dankzij Emily in Paris konden we in een wereld in lockdown toch een beetje reizen. En Parijs lag er jaloersmakend mooi bij in de serie. Tel daar de mode, de knappe Franse mannen en alle witte wijn bij op en iedereen lag zich thuis op de bank te verlekkeren aan een wereld zoals we die voor corona kenden.
Emily in Paris kreeg ook een lading kritiek over zich heen omdat de Fransen nogal clichématig werden neergezet maar dat mocht de pret niet drukken. Wij hebben wel zin in een nieuwe reeks met Lily Collins als de Amerikaanse Emily die een nieuwe carrière begint in Parijs.
Lees ook: De Fransen haten Emily in Paris
Op het einde van seizoen 1 hadden Emily en de aantrekkelijke chefkok Gabriel eindelijk seks, ook al is Emily goede vrienden met zijn ex, Camille. Ai. En dan stond Emily ook nog in de belangstelling van Mathieu Cadault, de modeman die het haute couture-huis van zijn oom Pierre runt.
De foto's van seizoen 2 zien er alweer heerlijk uit. Kijk maar:
Hopelijk staat seizoen 2 van Emily in Paris in het voorjaar van 2022 op Netflix.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar