TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Een onverwachte gebeurtenis in een Zweeds dorpje zorgt ervoor dat twee families lijnrecht tegenover elkaar komen te staan.
Springvloed, The bridge en talloze detectives: in Nederland zijn we gek op Zweedse series. Op de verhaallijnen, het acteerwerk en het vaak prachtige decor. Deze elementen zijn ook weer aanwezig in de dramaserie A Wedding, a funeral and a christening.
Het verhaal speelt zich af in een prachtig klein stadje in Zweden, waar twee nogal verschillende families elkaar ontmoeten op een bruiloft. Daar komt de moeder van de bruid door een ongewone gebeurtenis voor een onverwacht dilemma te staan. De daaropvolgende gebeurtenissen leiden tot een begrafenis en een doop.
De YouTube-trailer hierboven is alleen in het Zweeds verkrijgbaar, maar via deze link vind je een trailer met Engelse ondertiteling.
Vanaf 4 oktober op NPO Start Plus.
Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
20:32Kijkers vol lof over battle tussen Humphrey en Nicole bij The Voice of Holland
15:02Arjen Lubach veroorzaakt tanktoerisme: 'Dit hebben we willen voorkomen'
14:30Linda geeft update over haar en haar zoon na overlijden van Alex uit Over Mijn Lijk